CHCEME SE POTKÁVAT V ULICÍCH! Co pořádáte, u nás VYÚSTÍ

O nás

Kdo je uličník?

Vážení a milí čtenáři,
vítáme vás na stránkách měsíčníku ULIČNÍK. Můžete zde listovat aktuálním číslem, zabrousit do archivu předešlých vydání, nebo nám poslat zpětnou vazbu.

Poprvé jsme v Ústí nad Labem vyšli v březnu 2021. A přestože situace nebyla příznivá, zůstali jsme tu každý další měsíc s cílem informovat o kulturním, společenském či sportovním dění na severu Čech.

Také díky vám činí současný ULIČNÍKův náklad 8000 kusů, které vždy na konci měsíce rozneseme na min. 190 míst po celém Ústí a od září 2022 také na min. 40 míst na Litoměřicku i min. 15 míst v Děčíně.  Pestrý seznam těchto lokalit najdete pod odkazem Distribuce.

STÁLE SE CHCEME POTKÁVAT V ULICÍCH!

Pravidelným přehledem akcí a pozvánek zviditelňujeme aktivity všech nejen kulturních stánků, ale i jednotlivých pořadatelů. 

Chceme se pravidelně potkávat v ulicích – odtud také plyne název periodika. 

Jsme rádi, že ULIČNÍKu i nadále zachováte přízeň. Naší permanentní snahou je i nadále přinášet zajímavé rozhovory a články plné inspirace, stejně jako přehled o tom, co a kde se právě děje.

Budeme vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu, napište nám vaše postřehy či nápady, staňte se našimi čtenáři a inzerenty, sledujte nás na sociálních sítích.

Přejeme vám pevné zdraví a mnoho sil.

Za redakční tým
Michal Roudný
šéfredaktor
info@ulicnikul.cz


Redakční rada Uličníku:
Michal Roudný
šéfredaktor • jednatel Arton21 s.r.o.

Póža, #tensknirem, Johny Mistr, Baruš #Učícíseučitelka, Šlája, Michal Jakl, Barbora

Grafika: Lukáš Fíla